ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


PRZEWODNIKI PO REGIONIE -

Sudety


Osobliwe zabytki, wspaniałe uzdrowiska, maleńkie osady, pocztówkowe krajobrazy i legendy, które towarzyszą wielu miejscom i zdarzeniom... Sudety. Poznaj jeden z najciekawszych rejonów Polski. Nie zapomnij o nowym przewodniku praktycznym Pascala "Sudety"!


Rodzinny weekend w górach


"Rodzinny weekend w górach" to bogato ilustrowany przewodnik, przedstawiający pomysły na aktywny wypoczynek w polskich górach dla rodzin z dziećmi.


Narty i snowboard na weekend


Złap zimowy oddech z nowym przewodnikiem "Narty i snowboard na weekend"!


Karkonosze


Wiele karkonoskich szlaków turystycznych prowadzi do Kotliny Jeleniogórskiej i w pobliskie Góry Izerskie. Przez Karkonosze (od Świeradowa Zdroju przez Góry Izerskie) wiedzie Główny Szlak Sudecki im. Mieczysława Orłowicza liczący 349 km.


Karkonosze. Przewodnik górski


W przewodniku zamieszczono opisy 24 górskich tras i szlaków pieszych po najpiękniejszych zakątkach Karkonoszy i najbliższych okolic: od Karpacza przez Szklarską Porębę, Michałowice, Jagniątków, Borowice, Kowary - aż po Cieplice Zdrój. Na turystów czekają malownicze widoki z Wielkiego Szyszaka, Śnieżki, Śnieżnych Kotłów, Chojnika, Grzbietu Lasockiego i Wysokiej Kopy. Przewodnik zawiera szczegółowe mapy, zdjęcia, graficzne wykresy wysokości oraz informacje o najpiękniejszych miejscowościach i zabytkach regionu. Poradnik "Elementarz piechura" podpowiada, jaki sprzęt wybrać, jak przygotować się do wycieczki i jak poradzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach.


Snowboard


Poradnik jest przeznaczony dla szerokiej grupy odbiorców, zarówno początkujących, jak i tych, którzy zdobyli już pewne umiejętności. Napisany jasnym, przystępnym językiem, ma stanowić kompendium wiedzy o snowboardzie, przydatne dla miłośników tej dyscypliny w każdym wieku.


Sudety. Przewodnik górski


Z nowym przewodnikiem "Sudety" można przemierzyć 23 górskie trasy wiodące przez najpiękniejsze zakątki sudeckich pasm. Miłośnicy długich wędrówek zaspokoją swe oczekiwania w Górach Izerskich, Bystrzyckich, Masywie Śnieżnika, Górach Bialskich i Jesionikach.
Jeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 122 (5) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,231 sek.