ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Karpacz imprezy - Imprezy Karpacz

Karpacz imprezy [2989]

Zarówno latem jak i zimą Karkonosze obfitują w różnego rodzaju imprezy. Sportowe, muzyczne, regionalne czy okolicznościowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Karpacz imprezy to w dużej mierze imprezy sportowe.

Jedną z ciekawszych imprez są coroczne obchody Sylwestra latem, na stoku Kolorowa w centrum Karpacza wszyscy chętni bawią się tak jak w noc sylwestrową, o północy możemy podziwiać pokaz fajerwerków, wypić szampana i złożyć sobie noworoczne życzenia. Bo kto powiedział, że Sylwestra można obchodzić tylko raz w roku?

 

Również w zimie mamy różne Karpacz imprezy do wyboru. Na stokach Kopy odbywają się zawody narciarskie i snowboardowe. Jeśli zimowa aura dopisuje i pokrywa śnieżna na stokach Karpacza jest wystarczająca to niemal co tydzień odbywają się Karpacz imprezy. Przez cały rok możemy też uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Wielkanoc w Karpaczu to Mistrzostwa Polski z Jajem, impreza na której zjemy giga jajecznicę przygotowaną z tylu jaj jaki mamy rok, rzucimy surowym jajkiem w wizerunek Burmistrza Karpacza, weźmiemy udział w rzucie jajem na odległość lub do celu.

Karpacz imprezy to też koncerty plenerowe, klubowe oraz w różnych obiektach, zloty motocyklowe oraz największa sportowa impreza – etap Tour de Pologne. Dla miłośników Karpacz imprezy polecamy też imprezę Touge Drift, motoryzacyjną gratkę dla fanów widowiskowej jazdy samochodem. W Karpaczu każdy kto lubi rozrywkę znajdzie coś dla siebie. Wiele odbywających się tu imprez stało się już imprezami cyklicznymi i bardzo popularnymi w całej Polsce.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 20 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.036 sek.