ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


karpacz mapa miasta - karpacz mapa miejscowości

karpacz mapa miasta [9386]

Do jednych z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych zakątków Polski bez wątpienia należą Karkonosze. Ten cały górzysty region stanowi idealne miejsce do wypoczynku zarówno dla górskich wędrowców po szlakach jak i miłośników nart i zjazdów po stokach. Bogata oferta turystyczna i dobrze rozwinięta infrastruktura hotelowo-gastronomiczna, a także mnogość atrakcji dla przyjezdnych sprawia, że Karpacz uznawany jest za jedną z turystycznych stolic Polski.

  Tak jak w każdą inną podróż, tak i do Karpacza warto odpowiednio się przygotować, zatem jeśli chcemy wypoczynek spędzić aktywnie i w planach mamy wyprawy na górskie szlaki, zwiedzanie okolicznych zabytków czy choćby Karkonoskiego Parku Narodowego, warto wyposażyć sie w GPS czy choćby tradycyjną mapę Karpacza. Karkonosze, mimo że piękne, to jednak potrafią być niebezpieczne, zatem dobra orientacja w terenie jest tu niezbędna, dlatego przed zaplanowaniem wyprawy warto skorzystać np. z Google Maps i dokładnie ustalić trasę podróży z oznaczeniem wszystkich ważniejszych miejsc wartych odwiedzenia. Pozwoli to nie tylko nie zgubić się na żadnym ze szlaków, ale także sprawi, że naszej uwadze nie umknie żadna z atrakcji jakie napotkamy na trasie naszej wyprawy. Wszystkie informacje znajdziemy w internecie. Wystarczy wyszukać frazę "Karpacz mapa miasta" by odnaleźć interesujące informacje dotyczące miasta i jego okolic wraz z dostępnymi szlakami turystycznymi.

  Planując wypoczynek w Karpaczu warto zaplanować sobie także trasy wypraw turystycznych, gdyż cały karkonoski region słynie z wielu miejsc wartych uwagi. Oprócz tradycyjnego wejścia na Śnieżkę warto zobaczyć także Karkonoski Park Narodowy, który zawiera niepowtarzalne wartości przyrodnicze i krajobrazowe, a także Krucze Skały będące nie lada gratką dla miłośników wspinaczki. Nieopodal wyciągu krzesełkowego na Kopę warto zobaczyć także Dziki Wodospad na rzece Łomnicy, który jest jednym z ulubionych miejsc turystów, a malownicza kaskada tworzy niepowtarzalny krajobraz. Zimą z kolei najpiękniejszym miejscem jest Biały Jar, jednak ze względu na zagrożenia lawinowe tamtejszy szlak jest całkowicie zamknięty. Wędrując po Karkonoszach obowiązkowymi punktami wyprawy powinny być też liczne schroniska, z których nie wszystkie oferują nocleg, ale za to każdy z nich stanowi niemałą atrakcję turystyczną. Do najpopularniejszych schronisk Karkonoszy zaliczyć można Schronisko "Nad Łomniczką", "Samotnia" czy "Strzecha Akademicka".
mapa karpacz

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 27 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.041 sek.