ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


karpacz atrakcje dla dzieci, - atrakcje dla dzieci w karpaczu

karpacz atrakcje dla dzieci, [3289]

 Karpacz jest idealnym miejscem na wypoczynek dla wszystkich, którzy doceniają uroki gór. W tym niewielkim mieście położonym w dolinie Karkonoszy czeka niemało atrakcji zarówno dla amatorów samotnych wypraw, jak i całych rodzin. Być może niewielu wie, ale Karpacz jest ciekawym miejscem nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci, które również znajdą tu sporo ciekawych miejsc do zabawy.


  Karpacz atrakcje dla dzieci, to między innymi całoroczne lodowisko, które umożliwia przejażdżki po tafli lodu dla całych rodzin, a najmłodszym oferuje tuż obok bezpieczną salę zabaw, gdzie również miło spędzą czas. Jeżeli lodowisko nie będzie wystarczającą atrakcją, to pociechy można zaprowadzić na saneczkowy tor, na którym dzięki oświetleniu jest możliwość zabawy do późnych godzin wieczornych. Do dyspozycji najmłodszych oddano także linowy park, który oferuje różnego typu kładki, siatki wspinaczkowe i tory przeszkód. Stanowisk jest na tyle dużo, że każde dziecko bez problemu znajdzie tam coś dla siebie. Warto też wspomnieć o Miejskim Muzeum Zabawek, gdzie wystawionych jest kilka tysięcy eksponatów przedstawiających lalki i inne zabawki w różnych sceneriach. Rodziny z dziećmi skorzystać mogą także z kolejki linowej na Kopę, którą przedostaną się wprost na szczyt najwyższej góry Sudetów - Śnieżki.


  Karpacz atrakcje dla dzieci, to także wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia w okolicznych miasteczkach. Do Miłkowa warto pojechać, by zobaczyć miasteczko cyrkowe i wiele egzotycznych zwierząt, z kolei klimat prawdziwego Dzikiego Zachodu rodem z filmów o kowbojach poczuć można w Ścięgnach, gdzie znajduje się klimatyczne Westernowe Miasteczko. W Szklarskiej Porębie natomiast znajduje się Dino Park i kilkadziesiąt replik dinozaurów w skali 1:1.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 20 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.025 sek.