ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


karpacz ciekawe miejsca - ciekawe miejsca w karpaczu

karpacz ciekawe miejsca [2563]

   Karpacz, jak i cały karkonoski region, to miejsce idealne do odpoczynku polecane zarówno tym, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas na stoku narciarskim, lub na wyprawach górskimi szlakami, a także tym, którzy preferują spokój, wyciszające spacery i zwiedzanie okolicznych zabytków czy innych ciekawych miejsc wartych uwagi. Zanim jednak wybierzemy się na turystyczną wyprawę po Karkonoszach, warto wyszukać w internecie "Karpacz ciekawe miejsca" i przygotować trasę, która obejmie najciekawsze atrakcje całego regionu.


  Oprócz symbolu Karkonoszy czyli góry Śnieżki, warto także zobaczyć barokową kapliczkę św. Anny, która według legend skrywa źródło posiadające uzdrawiającą moc. Na zboczu Czarnej Góry w Górnym Karpaczu znajduje się XII wieczny drewniany kościółek Wang, będący symbolem nordyckiej sztuki i jest jedynym tego typu zabytkiem w Polsce. Amatorom wspinaczki z pewnością przypadną do gustu urwiska skalne zwane Krucze Skały, których wysokość dochodzi nawet do 30 metrów i stanowią dobry teren wspinaczkowy. Karkonoski Park Narodowy, to kolejne malownicze miejsce i jedno z najpiękniejszych w całej Polsce. Spotkać tu można niepowtarzalne krajobrazy i przyrodę włącznie z Górą Chojnik i Wodospadem Szklarki. Ulubionym miejscem turystów jest także kilkumetrowy Dziki Wodospad rzeki Łomnicy nieopodal wyciągu krzesełkowego na Kopę, a zimą także pięknie zaśnieżony Biały Jar, który szczególnie cenią sobie miłośnicy nart i snowboardu.


  Karpacz ciekawe miejsca, to także liczne schroniska jak: "Samotniaczy "Nad Łomniczką", oraz miejsca rozrywkowe typu: tor saneczkowy, Muzeum Zabawek, park rozrywki czy miasteczko stylizowane na Dziki Zachód.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 24 (3) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.026 sek.