ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


karpacz atrakcje turystyczne - karpacz i jego atrakcje turystyczne

karpacz atrakcje turystyczne [2823]

  Karpacz leżący u podnóża Karkonoszy, jest doskonałym miejscem na różnego typu wypoczynek zarówno dla bardziej jak i mniej aktywnych turystów. To niezwykle urokliwe miejsce cieszy się zainteresowaniem przyjezdnych zarówno latem jak i zimą. Ci, którzy aktywnie korzystają z urlopu z pewnością docenią możliwości jazdy na nartach po sporej ilości stoków, a także wycieczki po malowniczych szlakach górskich. Miłośnicy zabytków odnajdą też wiele zróżnicowanych pod względem architektonicznym miejsc z minionych epok, a rodziny z dziećmi zrelaksują się na sztucznym lodowisku, torze saneczkowym czy  parku linowym z torem przeszkód.

orlinek karpacz

  Jeśli jeszcze ktoś nie wie jak ciekawym turystycznie miejscem są całe Karkonosze i co mają do zaoferowania, warto wpisać w wyszukiwarce internetowej "Karpacz atrakcje turystyczne" i samemu sprawdzić co można w tym regionie zwiedzić. Najpopularniejsza jest oczywiście najwyższa góra całych Sudetów czyli Śnieżka. Można na nią wejść pieszo, lub wjechać kolejką górską i skorzystać z punktu widokowego na całą okolicę, a zimą także z licznych tras zjazdowych dla narciarzy. Sporą atrakcją turystyczną cieszy się także skocznia narciarska Orlinek, na której w zimie organizowane są różne zawody sportowe.  JEst to również punkt widokowy. W Centrum Rekreacji i Sportu na turystów czeka tor saneczkowy i całoroczny tor bobslejowy o długości 800m.


  Karpacz atrakcje turystyczne, to również spacery wśród górskich potoków, a najpopularniejszym w całym regionie jest Dziki Wodospad, gdzie rzeka tworzy urzekające kaskady. Warta odwiedzenia jest także zbudowana w minionym stuleciu Zapora na Łomnicy, która liczy sobie ponad sto metrów długości.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 14 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.027 sek.