ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Karpacz Informacja Turystyczna - Informacja Turystyczna Karpacz

Karpacz Informacja Turystyczna [1737]

Kiedy turysta przyjeżdża do Karpacza i nie ma bladego pojęcia co może tutaj robić, gdzie pójść w góry, jakie zabytki w Karpaczu zobaczyć czy jakie będą najbliższe imprezy w Karpaczu powinien swoje pierwsze kroki skierować do Karpacz Informacja Turystyczna.

Siedziba Karpacz Informacja Turystyczna mieści się przy ulicy Kolejowej w Karpaczu w budynku byłego dworca PKP, obecnie pięknie wyremontowanego i urzekającego swoim stylem architektonicznym. W tym samym budynku mieści się Muzeum Zabawek w Karpaczu. W Karpacz Informacja Turystyczna dowiemy się wszystkiego na temat Karpacza i jego okolic. Miła obsługa podpowie nam jak ciekawie i aktywnie spędzić czas.

W Karpacz Informacja Turystyczna będziemy mogli również zapoznać się z aktualnymi broszurami, przewodnikami oraz ulotkami o wszystkich atrakcjach w Karpaczu i okolicach. Plan Karpacza otrzymamy za darmo, plan w formie kartki A4, kolorowo zadrukowany warto zawsze mieć przy sobie. Oznaczone są na nim ciekawe miejsca w Karpaczu. Również bezpłatnie otrzymamy mapę szlaków górskich oraz niewielki przewodnik turystyczny. Karpacz informacja turystyczna jest miejscem w którym bezpłatnie skorzystamy z internetu. Na miejscu jest dostępnych kilka stanowisk komputerowych.

 

Karpacz informacja turystyczna udzieli nam informacji o aktualnych warunkach pogodowych na szlakach a zimą o stanie pokrywy śnieżnej i czynnych wyciągach w Karpaczu. Dlatego nawet jeśli zapoznałeś się z możliwościami spędzenia czasu w Karpaczu zajrzyj mimo wszystko do Karpacz informacja turystyczna. Na pewno dowiesz się jeszcze wielu ciekawych informacji.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 37 (8) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.058 sek.