ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Karpacz reklas - Relaks w karpaczu

Karpacz reklas [1423]

Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu momentu wytchnienia od codziennych obowiązków. Aby zyskać spokój i odrobinę luzu dobrze jest zorganizować sobie chociaż krótki, weekendowy wyjazd. W Polsce jest wiele pięknych miejsc, w których można odpocząć. Jednym z nich jest Karpacz. O chwile relaksu w Karpaczu nie jest trudno.

Odprężające właœściwoœci wody są powszechnie znane i doceniane. Nie bez przyczyny pływanie uznawane jest za jedną z najzdrowszych dyscyplin sportu. W Karpaczu i okolicach znajduje się kilka basenów i Aquaparków, gdzie każdy, bez względu na kondycję i wiek, może zażywać wodnej rozrywki. Ciekawostką są prowadzone na basenie w hotelu Sandra zajęcia dla niemowlaków i małych dzieci. Wspaniały wpływ wody na zdrowie maluszka jest niepodważalny. Pływanie poprawa samopoczucie dzieci i jak nic innego pozwala im się zrelaksować.

Jednak baseny to nie jedyne miejsca odpoczynku, jakie oferuje Karpacz relaks można znaleŸć również w saunach. Przez wielu uznawane są one za œświątynie ciała i duszy. Właśiwoœci lecznicze sauny splatają się z jej funkcją odprężającą zarówno ciało, jak i umysł. Sauny w Karpaczu powstają z reguły przy większych obiektach. Można je spotkać w hotelach, pensjonatach oraz na basenach. Sauny fińskie, szwedzkie, tureckie… wybór jest naprawdę ogromny. Bardzo ciekawą formą sauny są w Karpaczu sauny infrared. Dzięki wykorzystaniu podczerwieni i energii penetrującej nasze ciało może być ogrzewane od œrodka. Są to sauny bez pary, niskotemperaturowe.

Obiekty SPA w Karpaczu także proponują przyjemną formę wypoczynku. Kompleksowa odnowa biologiczna połączona z relaksem. Oto miejsca stworzone z myœlą o Paniach. Małe centrum SPA posiada niemal każdy większy hotel i pensjonat. Wynika to z faktu, że turyœści są zainteresowani taką formą spędzania wolnego czasu. Pozwala ona, bowiem połączyć przyjemne z pożytecznym. Na co możemy liczyć odwiedzając ośœrodki SPA? Sauny, łaŸnie parowe i błotne, gabinety kosmetyczne oferujące przeróżne zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków to tylko jedne z wielu propozycji. W ofercie obiektów SPA znajdują się również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym, między innymi: masaże, hydromasaże, laseroterapia, zabiegi oczyszczające organizm i relaksujące. Każdy znajdzie coœ dla siebie.

Zobacz również

  • Kolej w Izerach - a ponownie uruchomiono tę linię kolejową. Jest to jedna z najciekawszych linii kolejowych w naszym kraju, a tabor to kilka ciekawych parowozów, lokomotyw spalinowych oraz wagonów osobowych i towarowych.Kolej Izerska prowadzi od Szklarskiej Poręby do Korenova, a na przejechanie tej trasy potrzeba około 40 do 45 minut czasu. To œświetna okazja, aby zwiedzić to zagraniczne miasteczko i mieszczące się w nim muzeum kolei zębatej. W muzeum moż ...
  • Atrakcje Polanica Zdrój - o kuracjuszy jak i turystów. A ci, oprócz stałych zajęć w ciągu dnia jak leczenie czy zwiedzanie zabytków, oczekują odrobiny szaleństwa. Imprezy w Polanicy można podzielić na kategorię sportową i kulturalną. Jeśli chodzi o wydarzenia sportowe to najpopularniejszym jest Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Górskim MTB, który ściąga do miasta miłośników dwóch kółek z całego świata. Trzeba wtedy liczy ...


Jeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 23 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.030 sek.