ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Gołębiewski karpacz cennik - Gołębiewski karpacz cennik hotelu

Gołębiewski karpacz cennik [18689]

Wakacje w Karpaczu w hotelu Gołębiewski
Karpacz to miejscowość w Karkonoszach , która leży w pobliżu najwyższego szczytu tego pasma górskiego, Śnieżki. W Karpaczu znajduje się hotel gołębiewski karpacz, który zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku dla turystów indywidualnych, jak też gości biznesowych. Na terenie hotelu znajduje się 880 komfortowych pokojów. Hotel posiada zarówno standardowe pokoje dla dwóch osób, jak też pokoje rodzinne, typu studio oraz apartamenty. Do dyspozycji gości na terenie hotelu oddane są kompleksy basenów, saun, jacuzzi oraz zjeżdżalni.
W hotelu Gołębiewski znajduje się park wodny tropikana. W skład kompleksu basenów wchodzą brodziki dla dzieci, baseny sportowe, rekreacyjne, baseny typu rzeka. W hotelu znajduje się również bawialnia oraz klub dla dzieci. Dla dorosłych gości dostępny jest klub nocny, salon gier oraz kręgielnia. Stworzony w hotelu aquapark to atrakcja zarówno dla gości hotelowych jak i turystów odwiedzających Karpacz. 5 basenów sportowych, rekreacyjnych oraz zjeżdżalni zapewnia doskonałą zabawę dla dzieci oraz dorosłych.
W hotelu goście mają również zapewniony cennik spa, który obejmuje szeroki zakres zabiegów odmładzających oraz regenerujących ciało. Na terenie kompleksu basenów znajdują się również wanny jacuzzi.
Hotel posiada również ofertę przygotowaną specjalnie dla klientów biznesowych. 28 sal konferencyjnych o różnorodnej powierzchni z nowoczesnym wyposażeniem zapewniają idealne warunki do zorganizowania konferencji, bankietu, targów czy spotkań biznesowych i szkoleń. Sale kongresowe są w stanie pomieścić trzy tysiące osób. Sale konferencyjne wyposażone są w sceny, ekrany, flipcharty. Dla gości biznesowych w hotelu przygotowane są zarówno standardowe pokoje jak też apartamenty. Hotel dysponuje 880 pokojami, które są bogato wyposażone gwarantując komfortowe warunki do wypoczynku oraz do pracy.


Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 23 (3) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.035 sek.