ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


karpacz biały jar - biały jar w karpaczu

karpacz biały jar [2571]

Karpacz słynie z mocno rozbudowanej infrastruktury turystycznej, która zapewnia mnóstwo atrakcji zarówno latem jak i zimą. Szczególnie w okresie zimowym miłośnicy zabaw na śniegu odnajdą tu wiele możliwości do aktywnego wypoczynku. Każdego roku organizowane są tu różnego typu zawody sportowe, a ci, którzy wolą w samotności poszusować na nartach, sankach czy snowboardzie również znajdą ku temu wiele okazji.


  Narty w Karpaczu rozwinęło się głównie dzięki ośrodkowi narciarskiemu usytuowanemu w okolicach potoku Łomnica u stóp Białego Jaru, który mieści się w środkowej części Karkonoszy. Karpacz Biały Jar, to kompleks narciarski, który posiada zarówno swoje wyciągi jak i trasy o różnym stopniu zaawansowania. Sześcioosobowy wyciąg ma długość ponad pół kilometra i jest w stanie przewozić około 2500 osób na godzinę. Teren ośrodka oferuje turystom cztery trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności i różnej długości zjazdu od najłatwiejszych dla dzieci, po trudne przystosowane dla najbardziej doświadczonych narciarzy.

biały jar karpacz

  Karpacz Biały Jar oferuje przyjezdnym oprócz zaplecza noclegowo-gastronomicznego także dobrze wyposażoną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, licencjonowane przez PZN Szkoły Narciarskie, gdzie można nauczyć się podstaw jazdy na nartach czy snowboardzie, a także placówkę ratownictwa GOPR, która czuwa nad bezpieczeństwem turystów.


  W pobliżu narciarskiego ośrodka znajduje się także urządzona w stylu retro Rezydencja Biały Jar, która oferuje nie tylko wygodne noclegi wraz z wyżywieniem, ale także nowo powstałą strefę spa. Zaletą jest jej usytuowanie i łatwy dostęp do wszelkich atrakcji, jakie oferuje cały karkonoski region.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 22 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.037 sek.