ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


dobre jedzenie karpacz - Czy w Karpaczu można dobrze zjeść?

dobre jedzenie karpacz [4318]

Czy w Karpaczu można dobrze zjeść?

Karpacz  nazywany jest Perłą Karkonoszy  – miasteczko jest urokliwe i godne polecenia na zimowy czy letni wypad dla każdego. Turysta znajdzie tu odpowiednie atrakcje, odpowiedni dla siebie nocleg oraz nie wyjedzie z Karpacza głodny. Dobre jedzenie Karpacz – to hasło, które nie kłamie.

Karpacz ma, bowiem wiele dobrych restauracji i barów, które proponują regionalną i nie tylko kuchnię. Warto zajrzeć na przykład do stylowej restauracji Rezydencja Biały Jar. Jest to wspaniale utrzymany budynek w charakterze górskim. Jej początki sięgają lat 20-tych. Rezydencja Biały Jar jest położona na rozdrożu szlaków górskich, które prowadzą na Kopę i Śnieżkę. Restauracja w tym hotelu serwuje naprawdę wyśmienitą kuchnie za niewielkie pieniądze. Doskonałe miejsce na wyśmienity obiad to restauracja „U Ducha Gór”.  Jest to miejsce oddalone od centrum. To, co każdego turystę tu zaskoczy to muzyka – tradycyjna, karkonoska, grana na żywo. W restauracji warto spróbować rewelacyjnych zup i bardzo dużych porcji sałatek. Ceny może nie są najniższe, ale za to ilość jedzenia podana na talerzu jest imponująca. W Karpaczu można też znaleźć propozycje na odmienne gusta. Restauracja Odessa proponuje kuchnię żydowską, dania kuchni litewskiej oraz rosyjskiej.


Idąc ulicami pięknego Karpacza znajdziemy wiele miejsc, w których zjemy i najemy się do syta. O dobre jedzenie Karpacz po prostu dba zawsze


Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 26 (4) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.029 sek.