ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Łyżwy w Karpaczu - Na łyżwy w Karpacza

Łyżwy w Karpaczu [1259]Lodowiska w Karpaczu cieszą się bardzo dużą popularnością, zarówno wśród bardzo małych dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki na lodzi, jak i seniorów, którzy jeżdżą już od dziesiątków lat. Łyżwy są doskonałą alternatywą dla nart czy też snowboardu. Ponieważ nie wszyscy, którzy odwiedzają polskie góry są zapalonymi narciarzami, dlatego też miasto wychodzi temu naprzeciw, organizują miejsca, gdzie można wybudować nowe lodowiska.
Pokoje w Karpczu są tak dobrze przygotowane, że dla swoich gości i klientów mają przygotowane zestawy złożone ze sprzętu zimowego, w tym między innymi z łyżew, które można wypożyczyć nawet na cały pobyt w mieście. Warto zabrać nawet małe dzieci na łyżwy, ponieważ lodowiska w Karpaczu są bardzo dobrze przygotowane na przyjęcie nawet najmniejszych gości. Specjalne liny odgradzają dzieci od dorosłych, dzięki czemu ryzyko wypadku jest zmniejszone do minimalnego poziomu. Również osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki na lodowisko znajdą miejsce, które jest przeznaczone dla amatorów. Wszystkie lodowiska wyposażone są w szatnie oraz małe gastronomię. W każdym z tych miejsc można także dokonać ostrzenia lub też czyszczenia łyżew.
  Domy wczasowe w Karpaczu także przygotowują swoją ofertę dla zapalonych łyżwiarzy i na terenie ośrodków i pensjonatów urządzają często własne lodowiska. Wystarczy trochę terenu, aby przygotować małe lodowisko na potrzeby gości. Stanowi to dodatkową atrakcję, ponieważ właściwie na miejscu można z tego skorzystać bez potrzeby opuszczania ośrodka.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 29 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.031 sek.