ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Karpacz i okolice - Okolice Karpacza

Karpacz i okolice [3024]

Co roku wielu pracujących zastanawia się jak spędzić letni urlop, często zamiast morza i wylegiwania się na plaży wybierają góry. Zastanawiają się jednak co w tych górach można robić. Podpowiemy co można robić! Karpacz i okolice to wiele najróżniejszych atrakcji dla wszystkich. Coś dla siebie znajdą tu i rodziny z dziećmi, i studenci i osoby starsze.
Nie lada atrakcją jest Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach gdzie możemy podziwiać dolnośląskie zabytki i atrakcje w miniaturowych wersjach. W jeden dzień możemy zwiedzić cały Dolny Śląsk. Równie ciekawą atrakcją są Kowarskie Kopalnie w których dowiemy się jak, dlaczego i kiedy wydobywano tu uran, przemierzymy podziemną trasę kopalni i może, jeśli się nam poszczęści, spotkamy Ducha Gór. Karpacz i okolice to również propozycja dla aktywnych, spływy pontonowe doliną Bobru, loty szybowcami nad Kotliną Jeleniogórską, czy Letni Tor Saneczkowy w Karpaczu. Karpacz i okolice to bogactwo kultury i architektury.
W najbliższej okolicy Karpacza zwiedzimy m.in. Pałac w Łomnicy, dwa pałace w Staniszowie. W pobliskich Mysłakowicach zapoznamy się z architekturą domów tyrolskich. Dla miłośników westernów i jazdy konnej Karpacz i okolice mają w Ściegnach Miasteczko Western City. Zobaczymy tam najprawdziwszy napad na bank, spróbujemy swoich sił w ujeżdżaniu byka, oglądniemy pokaz jazdy konnej w stylu westernowym oraz wybijemy własną, pamiątkową monetę. Jak widać Karpacz i okolice to wiele najróżniejszych atrakcji odpowiednich do każdego wieku i upodobania.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 18 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.037 sek.