ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Wszystko o Sudetach - informacje o Sudetach

Wszystko o Sudetach [2704]

Planujesz wypad w góry i nie wiesz który rejon wybrać? Wybierz Sudety – to jedne z najpiękniejszych polskich pasm górskich, które co roku przyciąga całą masę turystów. 
Będąc w Sudetach warto zobaczyć powstały w 1947 Główny Szlak Sudecki, który kilkanaście lat później został nazwany imieniem Mieczysława Orłowicza. Wraz z upływem czasu trasa szlaku ulegała zmianie, obecnie ciągnie się ona od uzdrowiska Świeradów Zdrój
Główne atrakcje jakie oferują nam Sudety to przede wszystkim niepowtarzalne krajobrazy polskich gór. W zachodniej części pasma znajdują się Góry Izerskie. Nie są to najwyższe góry jednak niezwykle malownicze i urzekające. 
trasy rowerowe góry izerskie
Będąc w Sudetach nie sposób nie odwiedzić Szklarskiej Poręby czy licznych uzdrowisk jak np. Kudowa Zdrój . Można tu zakosztować lokalnych wód źródlanych o silnych właściwościach smakowych. 
Szlak dla zwiedzających kończy się w Prudniku, po drodze warto też wpaść do Lądka Zdroju gdyż jest to jedna z najstarszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce. 
Sudety to niezwykle piękne i malownicze góry. Warto je odwiedzić zarówno zimą jak i latem, bo właściwie o każdej porze roku oferują przyjeżdżającym tu turystom niezwykłą ilość atrakcji.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 40 (9) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.034 sek.