ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Karpacz jedzenie - Jedzenie Karpacz

Karpacz jedzenie [3067]

Kiedy wybieramy się na urlop do Karpacza oprócz wyboru noclegu zastanawiamy się również nad wyżywieniem, czy będzie gdzie zjeść, smacznie i niedrogo lub wyszukanie i nietypowo?

 

Spokojnie Karpacz jedzenie ma pod tym względem sporo do zaoferowania. Do wyboru mamy kilkadziesiąt restauracji, barów, pizzeri oraz punktów małej gastronomi. Karpacz jedzenie to ogromny wybór, największa ilość restauracji skupiona jest w centrum Karpacza, przy głównym deptaku. Do wyboru mamy pizzerie, restaurację serwującą dania kuchni radzieckiej, restaurację położoną na zboczu stoku Kolorowa, tuż obok Letniego Toru Saneczkowego, z której rozciąga się przepiękny widok na kotlinę jeleniogórską.

W centrum Karpacza funkcjonują również „góralskie” knajpki. Karpacz jedzenie to nie tylko obiady i kolacje. Karpacz słodkościami stoi, przy głównej ulicy, na deptaku znajdziemy trzy cukiernie, czekoladziarnię i najlepszą na świecie lodziarnię, z której lody smakują tak jak kilkadziesiąt lat temu. Jeśli tylko macie ochotę na chrupiącego gofra, słodki torcik jagodowy, filiżankę gęstej gorącej czekolady to Karpacz ma to w swojej ofercie.

 

Oprócz centrum również i w innych częściach Karpacza znajdziemy restauracje i bary, nawet na samej Śnieżce. Ponadto wiele z obiektów noclegowych posiada już w swojej ofercie możliwość zamówienia obiadu czy obiadokolacji, a śniadanie często jest standardem. Dlatego jeśli przed przyjazdem martwiłeś się o Karpacz jedzenie to rozwiewamy Twoje wątpliwości, można zjeść bardzo smacznie i jeszcze na deser spałaszować ogromny puchar lodów w lecie lub rozgrzać się herbatą i kawałkiem ciasta w zimie.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 23 (2) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.030 sek.